-= НОВИНИ =- 
Блокування російських ресурсів
17.05.17 Відповідно до Указу Президенту України №133/2017 провайдери та оператори телекомунікацій повинні блокувати доступ через свої мережі до деяких ресурсів, що створені та котролюються зі сторони РФ (Російська Федерація). Офіційну аргументацію можна глянути за посилянням вище.

Це соціальні мережі "Вконтактє", "Однокласнікі", сервіси "Mail.ru" та "Yandex", антивірусні програми "Kaspersky" та "DrWeb"

НКРЗІ (Національна комісія з регулювання зв'зку та інформатизації) підтвердила необхідність блокування та встановила штрафи для провайдерів від 40 до 320 тис. грн. Відповідну позицію зайняв і Голова СНБО п. Турчинов, що закликав провайдерів негайно приступити до блокування.

Цікаво, що засновник соціальної мережі "ВКонтакте" Павло Дуров, у 2014 році відмовив ФСБ РФ у розкритті інформації щодо учасників спільнот Євромайдан, через що був змушений продати свою частку власності в цій соцмережі (детальніше тут). То ж буде, як мінімум, правильним для українців хоча б на третьому році Україно-Російської війни теж відмовитися від російських сервісів.

Інтернет-провайдер Бровіс.нет є, з одного боку, максимально законослухняним провайдером та, із іншого, наші працівники займають активну громадянську позицію. Ми активно підтримували Євромайдан, наші працівники були в АТО з першою хвилею 2014 року, ми на волонтерських засадах підтримуємо армію. Ми перші після подій 2013 року (побиття Беркутом студентів) відключили інтернет для броварського Беркуту (після чого стали ціллю візитів для прокуратури, СБУ та міліції).

Тому ми підтримуємо ініціативу із блокування вищезгаданих російських сервісів і як тільки будемо технічно готові (а це справа 2-3 днів) ми здійснемо блокування у повному обсязі.

Наразі (скоріш за все) більша частина сервісів вже не працює (налаштування серверів відбувається поступово). Тим, хто цими російськими ресурсами ще досі користувався - приносимо наші вибачення, що блокування відбулося так раптово, але, водночас, ми щиро здивовані, що наші сусіди - броварчани ще й досі користуються ресурсами, що вважають Крим російським, а ЛНР та ДНР - легітимними утвореннями.

Зі свого боку ми докладемо всі зусилля, щоб допомогти нашим клієнтам перейти на більш сучасніші сервіси - facebook, googlemaps, ukr.net тощо. Зателефонуйте нам в офіс і ми порадимо (а якщо необхідно і допоможемо), як найшвидше перелаштуватись.

З повагою, технічний директор Гришук Олександр.

P.S. Можливо, це шкодить бізнесу, але як сказав той самий Павло Дуров - засновник "ВКонтакте": "но у меня осталось нечто более важное - чистая совесть и идеалы, которые я готов защищать"

P.P.S. Дивним чином виявилось, що браузер "Yandex" взагалі перестає працювати, якщо заблоковані російські сервіси. Можна лише уявити, яку інформацію передає цей браузер в Росію при відкритті кожного сайту (включаючі банківські ресурси). Користуйтесь Opera, GoogleChrome чи Firefox

P.P.P.S. Якщо комусь із історичних, релігійних, світоглядних, екзестанційних тощо причин конче необхідно заглянути, наприклад, на mail.ru, щоб налаштувати переадресацію пошти чи на Vk.com, щоб видалити свою сторінку в цій соцмережі, то є такі речі як: VPN, proxy, анонімайзери чи TOR. Це може допомогти.
     
Офіс:
(04594)-34-123
050-356-54-77
097-026-18-25
Тех. підтримка:
(04594)-34-359
м. Бровари,
вул. Ярослава Мудрого, 88
Пн-Пт 8-30 - 20-00
Сб 10-00 - 16-00