-= НОВИНИ =- 
26.12.18 Ми із радістю повідомляємо, що перед початком сезону 2019 року ми змогли розширити послугу IPTV і наразі наші абоненти зможуть не тільки переглядати до 210 телеканалів і навіть до 30 каналів в HD, але мати доступ до телеархіву (запис програм) і, що саме цікаве, мати широкий вибір з 10 000 фільмів! Крім того в додатках з'явився вбудований доступ до телепрограми передач.

Це стало можливим завдяки співпраці із нашим партнером компанією "Trinity-TV".

На тепер є досяжні три тарифних пакети від Trinity-TV:
Trinity-S+ - 128 телеканалів + телеархів - 49 грн./міс.
Trinity-M+ - 164 телеканалів (23 в HD) + телеархів + медіатека - 59 грн./міс.
Trinity-L+ - 210 телеканалів (30 в HD) + телеархів + медіатека - 89 грн./міс.


З'явилися телеканали груп Discovery, TV1000, Viasat і інші цікаві речі

Сервіс працює на:
- телевізорах Samsung, LG, Philips, Sony
- телефонах, планшетах, приcтавках та пристроях із ОС Android
- телевізійних приставках із встановленим додатком Trinity (серії MAG та iNEXT)
- телевізійних приставках із підтримкою Stalker Portal (широкий діапазон пристроїв)
- персональних комп'ютерах із ОС Windows.


Інструкція по налаштуванню і перелік телеканалів тут: Сервіс Trinity-TV


Як долучитися до цього сервісу:
- замовити тариф Trinity в особистому кабінеті і підключити там необхідну кількість пристроїв
- зателефонувати в офіс і вирішити все в телефонному режимі
- зателефонувати в офіс і замовити налаштування вдома за допомогою вправних рук наших майстрів


А для всіх існуючих користувачів сервісу IPTV від Бровіс автоматично буде замовлено пакет Trinity-L+. Кожному абоненту ми зателефонуємо і розкажемо про всі переваги і умови роботи нового сервісу. Якщо потрібно, змінимо на інший пакет. Також допоможемо із доналаштуваням (чи по телефону, чи за допомогою майстрів тощо). А вартість цього тарифного пакету буде знята лише після переналаштування обладнання абонента. А до цього моменту - всі наші абоненти зможуть користуватися старими додатками та пристроями у повній мірі.

Існуючий сервіс IPTV від Бровіс буде працювати і надалі за такими ж тарифами, але із значно зменшеною кількістю телеканалів (такі реалії ринку).

В період з 26 по 30 грудня щоночі ми будемо проводити роботи по переналаштуванню серверів, сервесів і додатків щоб в Новорічну ніч Ви не пропустили а) вітання перших осіб б) настання нового 2019 року в) розваги у вигляді теле -серіалів, -програм, -стрічок, - музики, - казок, -тощо.

Ми раді, що змогли значно збільшити розмаїття наших послуг і докладемо всіх зусиль, щоб перехід на сервіс Trinity пройшов без ускладнень.

     
Новорічні свята
21.12.18 Йдучи в ногу із прогресом, ПП "Веб-Світ", інтренет-провадейр Бровіс, не може не святкувати Різдво Христове за Григоріанським календарем 25 грудня, вівторок. Відповідно цей день для нашого офісу вихідний. А також і попередній день, 24 грудня, понеділок, має бути скороченим - до 18-00.

Також ми не можемо оминути і світськє свято, Новий рік. Тому 31 грудня, останній понеділок 2018 року, ми працюємо лише до 15 години дня і потім біжимо ріхтувати святкого стола і слухати промову Президента. Відповідно, 1 січня, вівторок, ми будемо не змозі вітати наших любих клієнтів особисто в офісі. На цей та інші святкові випадки є телефонна техпітримка, якій Ви, як на те ми дуже сподіваємося, зателефонуєте лише щоб привітати із святом.

Веселого Різдва, із Новим 2019 роком.

P.S. Графік святкування по Юліанському календарю повідомимо згодом.
     
Офіс:
(04594)-34-123
050-356-54-77
097-026-18-25
Тех. підтримка:
цілодобово
24/7/365
м. Бровари,
вул. Ярослава Мудрого, 90
Пн-Сб 09:00 - 20:00
Неділя вихідний