-= НОВИНИ =- 
Режим роботи на свята 2017-2018 років
30.12.17 Початок нового астрономічного року №2018 нашої ери за Григоріанським календарем накладає на колектив мережі Бровіс певні зобов'язання.

Зокрема, 30 грудня, субота, у нас скорочений робочий день з 10 ранку до 14 дня. 31 грудня, неділя і 1 січня понеділок - ми змушені коритися суспільним правилам святкової поведінки і провести ці години у колі сім'ї, рідних, друзів та знайомих. Однак ми завжди готові приймати Ваші вітальні телеграми телефоном та іншими електронними засобами зв'язку (техпідтримка буде працювати, але зробіть поправку на веселий стан наших операторів)

З 2 січня ми приступимо до виконання наших обов'язків перед Вами із новими силами.

З Новим Роком тчк 2018-тим тчк
Веселих свят знк оклк
     
Вартість послуги IPTV в січні 2018 року
30.12.17 Шановні абоненти!

Послуга IPTV з 2018 року стає платною (як і повідомлялося раніше).

На січень 2018 року діє акційна ціна у 5 гривень на всі телеканали (з лютого буде трохи дорожче і телеканали будуть поділені на пакети).

Продовжуючи перегляд телеканалів Ви підтверджуєте своє бажання сплачувати за IPTV (щоб не вносити Вам 2 січня нового року додаткове сум'яття в картину світу ми зробили максимально просто - якщо ви користуєтесь послугою - Вас попередять про те, що послуга стала платна і спишуть цю суму з рахунку - якщо Ви не дивитись наше IPTV - то для Вас нічого не зміниться).

Місячна вартість буде списана з Вашого рахунку автоматично (у будь-якому випадку Ви зможете звернутися до нас будь-яким зручним для Вас способом і уточнити деталі, умови, спосіб тощо).


P.S. Ми дуже хотіли, щоб IPTV було приємним безкоштовним бонусом до послуги доступу до мережі інтернет. Але економічні умови, вимоги правовласників та намагання ставати для Вас кращими змушують нас вводити плату за перегляд телеканалів (врахуйте, що в цьому році, взагалі, обіцяють позашифровувати більшість ефірних та супутникових каналів). Тому ці умови - це результат важкого компромісу і ми сподіваємося, що ці зміни будуть лише на краще.
     
IPTV
21.12.17 Шановні абоненти!

Із певним сумом повідомляємо, що з 02.01.2018 року послуга IPTV в мережі Brovis буде платною.

Однак, світлою стороною цієї подіє є те, що введена плата дозволить значним чином покращити якість контенту, збільшити кількість тематичних каналів і таким чином підвищити Ваше задоволення від послуги IPTV.

І оскільки ми щиро мріємо про те, що ми живемо у правовій державі, то частину плати за IPTV (як і останні пару років) ми перераховуємо власникам телеканалів і медійних груп за Ваше право переглядати результати їхньої інтелектуальної діяльності.

Про вартість та пакети каналів буде повідомлено найближчими днями, але і на тепер вже відомо, що кількість спортивних та розважальних каналів збільшиться значним чином.
     
До уваги мешканців будинку по вул. Грушевського 19
20.12.17 Колективне звернення провайдерів міста Бровари

Шановні мешканці будинку по вул. Грушевського 19

Ми, інтернет-провадери, провайдери кабельного та ІР телебачення хочемо донести до Вас нашу позицію, що склалася із наданням Вам наших послуг.

Вже майже десять років ми надаємо послуги доступу до інтернету та телебачення Вам та Вашим сусідам. Для цього ми заключили відповідні договори на доступ до мереж будинку та розміщенню нашого обладнання із, спочатку, ЖЕК-40 (договір про розміщення мереж керівник Карпенко Вадим Вікторович), потім із ОСББ „Грушевського 19” (договір про участь у витратах, керівник Кущ Максим Сергійович) – дійсний до кінця 2017 року. Оплата за розміщення складала 288 грн. та 300 гривень в місяць з кожного провайдера відповідно (окремі провайдери оплачували також окремо вартість електроенергії, інші платили безпосередньо Броварському РЕС).

У червні 2017 року вступив в силу закон про доступ до об’єктів інфраструктури, згідно якого за заявою провайдера проводиться інвентаризація обладнання і мереж і на підставі цього без додаткових оплат заключається новий договір про доступ до об’єктів інфраструктури між ОСББ та провайдером. Максимальна оплата визначена законодавцем складає 5% від мінімальної заробітної плати в місяць з кожного провайдера (у 2018 році це буде складати в межах 180 грн.).

Незважаєчи на офіційні звернення до нового голови Вашого ОСББ Василевського Вадима починаючи з червня 2017 року, до сих пір не проведена інвентаризація і не укладені нові договори як того вимагає закон. Єдина офіціна відповідь – листи до провайдерів на розірвання з 2018 року всіх існуючих договорів.

В спільних зустрічах між представниками провайдерів і головою ОСББ Василевським Вадимом, останній наполягає на оплаті 30% від обороту провайдерів або 500 гривень в місяць для маленьких провадерів. Ми можемо піти на таке підвищення, але це неминуче збільшить і наші тарифи за послуги теж мінімум на 30%.

Наша позиція проста: ми хочемо працювати виключно на законних підставах, сплачувати визначену законом вартість і надавати Вам якісні послуги. Всі питання по впорядкуванню мереж повинні вирішуватися у робочому порядку і по першій вимозі. При цьому ми готові відшкодовувати додаткові витрати включаючи вартість електроенергії.

На тепер ми проводимо переговори і намагаємось переконати Вашого голову чинити по закону, не порушувати принципи рівного доступу, і не вимагати від нас 30% з обороту. Ми готові пристати на всі законні вимоги, але якщо до 31 грудня ми не знайдемо консенсус, то з нового 2018 року вартість всіх послуг для мешканців будинку по вул. Грушевського 19 зросте на 30%.

Наразі всі провайдери позбавлені доступу до свого обладнання, незважаючи на чинні договори і у разі виникнення позаштатних ситуацій не зможуть відновити роботу обладнання і доступ до інтернету чи перегляд кабельного телебачення. Ми переживаємо за якість наших послуг, але, на жаль, враховуючи постійні погрози зі сторони голови ОСББ в сторону провайдерів, мабуть не зможемо гарантувати доступ до інтернету та телебачення з 31 грудня 2017 року.

З повагою та сподіванням на розуміння

ПП „Веб-Світ” – торгова марка БровісНет
ФОП Скорук – торгова марка СкайНет
ТОВ „Бравопорт” – торгова марка Бравопорт
ТОВ „ЕКТА-Бровари” – торгова марка ЕКТА
ФОП Дрига О.М. – торгова марка Альтернатива
ТОВ „Світ Онлайн” – торгова марка ХаузНет
ПП „Телекомпанія Бровари”
Ось наш черговий офіційний лист-звернення до голови ОСББ "Грушевського-19"Щоб уникнути інсинуацій також викладаємо у вільний доступ документи, що підтверджують оплату ПП "Веб-Світ" електроенергії Броварському РЕМ.
     
Офіс:
(04594)-34-123
050-356-54-77
097-026-18-25
Тех. підтримка:
(04594)-34-359
м. Бровари,
вул. Ярослава Мудрого, 88
Пн-Пт 8-30 - 20-00
Сб 10-00 - 16-00