-= НОВИНИ =- 
Звернення до голови правління ОСББ Грушевського 19
19.02.18 Ми не залишаємо сподівань укласти договір на законних підствах, тому знову звертаємося до голови ОСББ Василевського В.К.

Голові правління ОСББ «Грушевського 19»,
07400, вул. Грушевського, 19, м. Бровари, Київської області


ВІД ПП «ВЕБ-СВІТ»,
07400, вул. Ярослава Мудрого,90, м.Бровари, Київської області,
тел.+38050-3565477, +3804594-34123Звернення
(про надання умов доступу до ринку)


Протягом тривалого часу нами надавалися та надаються послуги з доступу до всесвітньої мережі «Інтернет» мешканцям будинку по вул. Грушевського, 19 в м. Бровари.
Починаючи з січня 2018 року вами почали виставлятися незрозумілі та додаткові умови з приводу доступу до приміщень багатоповерхового будинку з метою здійснення нами профільної підприємницької діяльності з надання доступу до мережі «Інтернет».
Так само ви відмовляєтеся виконувати вимоги Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж», та замість передбаченого Законом договору надаєте на погодження та підпис проект договору оренди нерухомого майна. Навіть надісланий на погодження проект договору оренди не є та не може бути вашою законною офертою, бо вказаний папірець не підписаний та не скріплений печаткою як того вимагає Цивільний Кодекс України.
Звертаємося до вас з даним листом, метою якого є інформування про подальше бажання надавати послуги мешканцям будинку на умовах визначених чинним законодавством та з його неухильним дотриманням.
На підставі вищевикладеного, -
просимо:
З метою уникнення конфліктних ситуацій, повідомити нас про умови доступу до об’єкту багатоповерхового будинку за адресою вул. Грушевського, 19, м. Бровари Київської області з метою здійснення діяльності з надання доступу до всесвітньої мережі «Інтернет» та суму платежу за відповідним договором.
Так само, просимо повідомити чи укладено договори з іншими надавачами послуг з доступу до мережі «Інтернет» та на яких умовах.
Підкреслюємо, що орендувати будь які площі у нас немає жодної необхідності.


З повагою та сподіванням на порозуміння,

19.02.2018
Гришук О.М.

Звернення
     
З приводу Грушевського 19
19.02.18
Голові правління ОСББ «Грушевського 19»,
07400, вул. Грушевського, 19, м. Бровари, Київської області


ВІД ПП «ВЕБ-СВІТ»,
07400, вул. Ярослава Мудрого, 90, м.Бровари, Київської області,
тел.+38050-3565477, +3804594-34123
15 лютого 2018 року нами отримано повідомлення через спеціалізований додаток Facebook, повідомлення з акаунту визначеного як «WadimWasilewski».
З невідомих причин, вказана вище особа написала нам звернення від імені ОСББ «Грушевського 19».
З тексту повідомлення вбачається, що нібито невстановленими особами здійснюється кримінальне правопорушення та посягання на честь, гідність та ділову репутацію ОСББ «Грушевського 19».
До такого висновку можна прийти з тих підстав, що лист надійшов від ОСББ «Грушевського 19», але без зазначення у листі його адресата.
Так само у листі загальними фразами, беззмістовно та плутано викладено вимогу до невстановленої особи вчинити такі ж плутані, взаємовиключні та хаотичні дії.
Впевнені, що ОСББ «Грушевського 19» є нашим відповідальним контрагентом та не могло скласти та розіслати такий безграмотний та суперечливий лист, виходячи з наступного.
Так, чинний Цивільний кодекс України, дійсно передбачає можливість честі, гідності та ділової репутації для фізичних, а не юридичних осіб, позаяк останні такими якостями не володіють.
Більше того, Пленум Верховного Суду України «Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної та юридичної особи», висновками та правовою позицією яких зв’язаний новостворений Верховний Суд, зазначає що особа, яка вимагає спростування недостовірної інформації повинна чітко визначити, які саме факти є недостовірними та такими, що порушують її права.
Одночасно, обов’язковим є й зазначення, кому саме було розповсюджено таку конкретну інформацію та в який конкретний спосіб.
Щодо абсурдного твердження про вчинення невідомими особами кримінального правопорушення, то слід відзначити, що всі кримінальні правопорушення описані в Кримінальному кодексі України і розширення їх кола поза межами наведеного кодифікованого нормативного акта не допускається за жодних умов.
З тексту звернення нами не встановлено жодного складу кримінального правопорушення, який міг би кваліфікуватися згідно Кримінального кодексу України.
В той же час, завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину (кримінального правопорушення) дійсно є кримінально-караним діянням.
Пропонуємо розглянути ситуацію, що склалася та встановити потенційних осіб, що використовують найменування ОСББ «Грушевського 19» для розпалювання недовіри та конфліктних ситуацій між нами.
В свою чергу, ми завжди готові допомогти у встановленні істини та стоїмо на засадах діяльності в межах та у чіткій відповідності до вимог чинного законодавства України.


З повагою,


19.02.2018 Гришук О.М.

Повідомлення з Facebook
Відповідь частина 1
Відповідь частина 2
     
Шановні абоненти інтернет-провайдера „Brovis.net.ua” та мешканці будинку по вул. Грушевського 19
14.02.18

Ми вважаємо своїм обов’язком проінформувати Вас щодо ситуації, яка склалася з головою ОСББ «Грушевського 19» Василевським В.К. щодо укладання договору для надання послуг з доступу до мережі інтернет.

Ми надаємо послуги доступу до мережі інтернет в Вашому будинку майже 10 років – з 2009 року. Спочатку ми мали укладений договір із ТОВ „ЖЕК-40”, потім із ОСББ „Грушевського 19”.

З середини 2017 року ми неодноразово зверались до голови ОСББ із проханням привести наші відносини у відповідність до діючого Законодавства у зв’язку із прийняттям нового Закону. Однак всі звернення лишились без відповідей.

У черговий раз 21 грудня 2017 року ми звернулися офіційним листом до Василевьского В.К. з проханням надати нам примірник договору для регулювання взаємовідносин між нами, як інернет-провайдером та ОСББ. Після числених дзвінків та нагадувань електроною поштою голові ОСББ Василевському В.К. ми врешті електроною поштою отримали проект договору аж через 47 днів - 06 лютого 2018 року

З 2017 року діє новий Закон про доступ до інфраструктури, який, зокрема, покликаний урегулювати всі відносини між ОСББ та провайдерами. Натомість ми отримали категоричну відмову і наразі нас змушують підписати договір про оренду. Ми не можемо підписати цей договір з наступних причин:

1. Сам предмет договору (пункт проекту договору 1.1) не відповідає суті наших взаємовідносин. Ми є інтернет-провайдером, який надає послуги з доступу до мережі інтернет, тому і договір має бути про доступ до елементів інфраструктури згідно діючого Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж». Ми не орендуємо техприміщення для надання послуг, тому договір має бути про доступ інтернет-провайдера до інфраструктури будинку, а не оренди.

2. Для підписання договору про оренду нам необхідно отримати копію протоколу про рішення ОСББ на загальних зборах передавати в оренду техприміщення. Оскільки техприміщення є об'єктами, які належать до спільного майна багатоквартирногобудинку, то можуть передаватися у користування, у тому числі на умовах оренди, фізичним та юридичним особам лише за рішенням загальних зборів об'єднання. Василевський В.К. відмовляється надати нам копію протоколу зборів, де було прийняте таке рішення. У такому разі підписавши договір про оренду ми здійснемо злочин, адже наперед знали про неправомірність таких дій.

3. Вартість оренди визначена для нас у 600 гривень щомісяця (підвищення оплати у два рази відповідно до 2017 року). При цьому голова ОСББ має право у односторонньому порядку збільшувати вартість оренди відповідно до вартості наших тарифів! (пункт проекту договору 2.5) У приватних розмовах він називає це „отримати 30% з обороту”4. Договір оренди може бути розірваний ОСББ в односторонньому порядку без чітко визначених причин за 7 або 15 днів (пункти проекту договору 5.3.1 та 5.3.2). Тобто абонент оплативши послугу доступу до мережі інтернет не може бути впевнений, що ОСББ не розірве до кінця місяця договір із провайдером. Так само як і провайдер не може гарантувати абоненту отримання оплаченої послуги.

5. Нас зобов’язують письмово повідомляти інформацію про абонентів, а саме хто і яку суму сплачує за послуги. А також за письмовим зверненням голови ОСББ відключати нашим абонентам інтернет і телебачення, яких він вважає „невідповідальними співвласниками” (пункт проекту договору 3.4.12). Окрім того, що це прямо суперечить законам України про захист персональних даних, про телекомунікацї та укладеним договорам між провайдером та абонентом – це ще неетично і має за мету шантаж головою ОСББ своїх мешканців. Ми не хочемо докладатися до цього.

6. В проекті договору всі незаконні та неетичні пункти прикриті положенням про нерозголошення ніби „комерційної таємниці” (пункт проекту договору 6.5). Проте голова ОСББ Василевський не враховує, що кожен співвласник будинку має право на вільний доступ до всіх документів і звітів. Оскільки це спільна власність і відповідальність членів ОСББ.

Питання не у щомісячній вартості. Питання у тому, що від нас вимагають дій, які суперечать нашому підходу на ведення прозорого і законного бізнесу. Ми не можемо так вчинити зі своїми абонентами.

Хочемо ще раз наголосити – ми готові сплачувати внески за доступ до приміщень ОСББ, ми завжди обережно і відповідально ставимося до інфраструктури будинків і якщо щось пошкодили – ремонтуємо все за власний кошт. Ми практикуємо надання благодійної допомоги ОСББ та завжди підтримуємо і допомагаємо не тільки ОСББ міста, але і ЖЕКам при необхідності.

Ми закликаємо Вас повноправних членів ОСББ Грушевського 19 реалізувати свої законні права на управління будинком і посприяти укладанню договорів між ОСББ і провайдерами виключно на законних підставах.

Наразі ми здійснюємо оплату за умовами договору минулого року. Це створює правові підстави для надання послуг мешканцям будинку.

Звичайно, ми будемо продовжувати діяти у правовому полі України, і наразі готуємо подання у суд та інші контролюючі органи. Ми переконані, що закон на нашому боці і через 3-6 місяців судові виконавці зобов’яжуть Василевського В.К. укласти з нами легальний договір, компенсувавши всі наші витрати, але ми не певні, що в цей період нам дадуть працювати і надавати якісні послуги нашим більш ніж 40 абонентам.

З повагою, ПП „Веб-Світ”

P.S. Ми відкриті до спілкування. Ми готові обговорти ситуацію, що склалася із членами ОСББ, правлінням – із усіма зацікавленими особами – і прийти до компромісу згідно із чинним законодавством. Ми чекаємо Вас в нашому офісі по вул. Ярослава Мудрого 90 чи за телефонам 050-356-54-77 (контактна особа Оксана Миколаївна), електронна пошта office@brovis.net.ua

Проект договору від Василевського В.К.
Лист-звернення до мешканців будинку Грушевського 19
     
Новий офіс
29.01.18 Не пройшло і 13 років від створення інтернет-провайдера Brovis, як постало нагальне питання по суттєвому розширенню. За цей час стало трохи більше і працівників Brovis і значно більше клієнтів Brovis. А офіс залишився той самий - за ці роки він анітрохи не зріс - лише обріс історією і звичками.

Отже, з 1 лютого 2018 року ми відкриваємо нову сторінку в історії Brovis.net.ua - ми Запрошуємо Вас у наш новий офіс (керівництво наполегливо рекомендує нам гордо його називати "Центр Обслуговування Клієнтів") за адресою Ярослава Мудрого 90 - це зовсім поруч - раніше був номер будинку 88, а тепер 90. Ми розташовуємося на першому поверсі п'ятиповерхової офісної будівлі із червоним дахом (карта-схема унизу)

Ми вклали чимало зусиль, душі і, певна річ, коштів у наше нове помешкання і дуже сподіваємося, що нашим клієнтам буде зручно і комфортно бувати у нас. Тепер у нас є м'який куточок для відвідувачів, справжня суперова стійка для спілкування і аж три (два) журнальних столики для часописів і іншої періодичної преси.

Однак, зміни не повинні зупинитися лише на зовнішньому антуражі. Ми постійно проводимо роботу по самовдосконаленню і новий офіс повинен стати відображенням нашого суттєвого подорослішення і якісно нового бачення сервісу від Brovis: професійнішого, швидшого і зручнішого.

Загалом ми запрошуємо всіх до нашого нового Центру Обслуговування Клієнтів з 1 лютого 2018 року за адресою м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого 90 з 9 години ранку.

     
Зміна вартості перегляду IPTV
29.01.18 З лютого 2018 року закінчується період пільгової вартості послуги перегляду IPTV. Надалі вартість мінімального пакету за робочою назвою "TV light" ("ТіВі лайт", у вільному перекладі "Світло телебачення":), що містить 56 каналів, буде складати 30 гривень на місяць. Для більш досвідчених телеглядачів, що вже знайомі із основними видами продукції світової теле- та кіно- індустрії, пропонується додатковий пакет телепрограм, що містить ще 43 телеканали. Він має робочу назву "TV-TV" (ТіВі-ТіВі) і буде коштувати теж 30 гривень на місяць, проте замовити його можна лише додатково до мінімального пакету.

Ознайомитися з пакетом телепрограм можна за посиланням: Пакети IPTV

     
Офіс:
(04594)-34-123
050-356-54-77
097-026-18-25
Тех. підтримка:
(04594)-34-359
Пн-Сб 09:00 - 00:00
Неділя 10:00 - 00:00
м. Бровари,
вул. Ярослава Мудрого, 90
Пн-Сб 09:00 - 20:00
Неділя вихідний