-= ТЕЛЕБАЧЕННЯ =-  

120 років по тому...

«Прибуття потягу на вокзал Ла-Сьота» — німий короткометражний фільм 1896 року;
один із перших фільмів, знятих і публічно показаних братами Люм'єр.

СЬОГОДНІ...

IPTV - цифрове телебачення в мережах передачі даних за протоколом IP.
Це нове покоління телебачення, якє доступне кожному.

В нашій мережі "важкий" трафік телебачення є внутрішнім,
отже не враховується при обчисленні використаного інтернет-трафіку.

Обладнання і програмне забезпечення для перегляду IPTV.


В нашому офісі Ви можете замовити супутникові ресивери Uclan Denys H.265 (U2C Denys H.265) з функцією IPTV (налаштовані для перегляду IPTV в нашій мережі):


TV light (телеканалів:68)

"TV light" ("ТіВі лайт", у вільному перекладі "Світло телебачення")

Вартість: 29 грн.


Загальноформатні


ІнтерІнформаціяІнтер
«Інтер» - загальнонаціональний телеканал. В українському ефірі він з'явився 20 жовтня 1996 року. Відтоді він є незмінним лідером вітчизняного телебачення, завдяки чіткому дотриманню концепції сімейного каналу, що враховує потреби всіх соціальних і вікових груп населення. Успіх телеканалу «Інтер» обумовлений у першу чергу потужною базою власного виробництва. На даний момент в ефір телеканалу «Інтер» виходять розважальні шоу, концерти, ток-шоу, соціальні проекти, ігрові шоу та пізнавальні програми. За результатами 2012 телеканал «Інтер» підтвердив звання "Головний канал країни". «Інтер» лідирував за показниками телеперегляду за усіма основними цільовими аудиторіями: за аудиторією 4+ частка становила 15,9% / 13,8% (тут і далі - Україна/міста 50 тис.+); за аудиторією 18+ - 16,7% / 14,5%, по 18-54 (Україна) - 13,2%; за комерційною аудиторією 18-54 (50тис.+) - 11,1%. Окрім телеканалу "Інтер" до Inter Media Group Limited входять також канали НТН, К1, К2, "Ентер-Фільм", "Мега", "ZOOM", "

UA:ПершийІнформаціяUA:Перший
«Перший національний» (УТ-1) - український державний телевізійний канал. З часу проголошення незалежності України «УТ-1» - головний державний канал, єдиний, який забезпечує покриття 97% території країни. Мовлення на ньому здійснює Національна телекомпанія України. Своїм завданням НТКУ вважає виробництво і трансляцію програм, орієнтованих на всі, без винятків, соціальні верстви населення, враховуючи і національні меншини. Пріоритетними напрямками діяльності каналу визначені інформаційно - публіцистичне, науково-популярне, культурологічне, розважальне і спортивне мовлення. Телеканал «Ера» - загальнонаціональний український телеканал. Веде мовлення українською мовою. З 1 січня 1999 по листопад 2001 телекомпанія за замовленням УТ-1 виробляла для каналу різні телепередачі, такі як «Доброго ранку, Україно!». З 24 грудня 2001 ефір каналу виходить на частоті Першого національного каналу з 6:00 до 9:00 і з 23:00 до 1:18 щодня. Під час футбольних матчів, Олімпійських ігор, вечірніх шоу н

НТНІнформаціяНТН
«НТН» - телеканал кращих детективів світу. Телеканал без політики і банальних шоу. Основний контент складають детективи і резонансні новини України та світу. Вимогливий телеглядач НТН любить справжнє життя без прикрас, якісний і реалістичний контент. Щовечора по буднях НТН показує кращі детективи світу, які залучають телеглядача в шокуючий світ людських здібностей і непередбачуваних подій. Кожен телевізійний сезон НТН пропонує 5-7 нових проектів власного виробництва з новими ідеями, якісним контентом і сучасною візуальною подачею. За 10 років своєї діяльності телеканал НТН чотири рази отримував вищу нагороду в сфері української журналістики «Золоте перо». У 2005 році телеканал отримав найвищу премію за створення інформаційної програми «Вчасно», в 2007 р. - за найкращу телевізійну програму на правоохоронну тематику - проект «Свідок» та за авторську програму Л.Харів "Особистий погляд". У 2008 році програма «Свідок» знову стала лауреатом цього ж конкурсу.

K1ІнформаціяK1
Телеканал «К1» - загальнонаціональний телеканал України, входить до ТОП-10 основних каналів країни. В українському ефірі з червня 2005 року. З січня 2007 року – у складі медіагрупи "Інтер". К1 – телеканал для молодих жінок, що починають доросле життя, намагаються створити або вже мають власну сім'ю. Ми допоможемо вам стати по-справжньому щасливими, зберегти своє кохання та ще більше любити своїх дітей і близьких. Ви побуваєте разом із К1 у найцікавіших куточках світу, дізнаєтесь чи можлива коли-небудь згода між чоловіком та жінкою або війна статей вічна між нами? Дізнайтесь неймовірні подробиці з життя зірок, зазирніть в ексклюзивні гардероби найвідоміших людей планети, а також вивчайте кулінарні секрети кухонь різних країн світу! Відкривайте з К1 найпотаємніші жіночі секрети та життя, сповнене краси та неймовірних подій! Дивіться пізнавальні програми про життя, моду та зірок, найвідоміші серіали, якісні художні та документальні фільми.

RTіІнформаціяRTі
RTі (від англ. Radio, Tv, Internet) — український інформаційно-музичний телеканал, який працює в форматі Radio Vision. Канал дає глядачам актуальну інформацію з політичного, суспільного, культурного життя України та світу. Головним принципом RTi є слоган – Вільні люди. Ми створені для вільних людей, які не бояться висловлювати свої думки і бажання, жити тут і зараз, бути в гармонії з оточуючими людьми і світом, втілювати свої мрії в життя і оптимістично сприймати все, що приносить нам кожен день. Інформація, що надається на телеканалі, актуальна та перевірена і спрямована на те, щоб глядачі самі приймали рішення і робили висновки із того, що відбувається, вона подається не заангажовано, без впливу будь – яких політичних сил. Весь ефірний контент подається в форматі тут і зараз – в прямому ефірі, висвітлюючі найсвіжіші та актуальні новини і події України та світу.

Інформаційні


24 NewsІнформація24 News
Телеканал новин «24» – перший український цілодобовий новинний канал, один з небагатьох в українському медіапросторі, який може дозволити собі говорити тільки правду, подавати тільки достовірну інформацію - тільки факти. Глядачі телеканалу «24» – це активні розумні люди із власною точкою зору, чоловіки й жінки віком 25+, їм потрібен телеканал, якому можна довіряти. Місія телеканалу - оперативна, об’єктивна та незаангажована подача новин, цікавої та корисної глядачеві інформації впродовж доби. Якісний новинний продукт, об’єктивність і неупередженість у редакційній політиці, цілодобовий доступ до новин – чинники, які приваблюють глядача і зміцнюють позиції каналу новин «24» як надійного джерела інформації. Телеканал новин «24» в ефірі з 1 березня 2006 року. Технічне покриття території України - 87%. Середньодобова частка становить 0,8%, рейтинг – 0, 09% (панель 50+, за даними GfK Ukraine).

РадаІнформаціяРада
Мовлення парламентського телеканалу "Рада" здійснюється через супутниково-кабельні мережі. Основним гаслом в роботі телеканалу є "Законотворчість у прямому ефірі". Адже канал покликаний відображати в першу чергу процеси законотворення і розвитку парламентаризму в Україні, використовуючи чималий досвід парламентських телекомпаній в багатьох провідних країнах світу. Програми, що виробляються Парламентським телеканалом, спрямовані на повноцінне задоволення потреб суспільства в одержанні найширшого спектру інформації про діяльність парламенту, унеможливлення цензури стосовно подій у сесійній залі Верховної Ради України. Широко висвітлюється хід пленарних засідань, діяльність усіх парламентських фракцій та депутатських груп, а також робота Комітетів Верховної Ради, де розглядаються законопроекти та аналізується виконання чи то гальмування дії вже прийнятих законів в економічній, соціальній, культурній сферах.

Черноморская ТРКІнформаціяЧерноморская ТРК
Чорноморська телерадіокомпанія (ЧТРК) створена в грудні 1993 року. На січень 2014 року Чорноморська телерадіокомпанія охоплювала мовленням всю територію Автономної республіки Крим та м. Севастополя. Трансляцію програм ЧТРК на січень 2014 року здійснювало 20 передавачів. Телекомпанія мала кореспондентські пункти в Севастополі, Ялті, Феодосії, Євпаторії, Красноперекопську, Джанкої та представництво в Києві. Та була найбільшою недержавною телекомпанією Криму. В арсеналі телекомпанії — більше 130 власних програм і телецикл, створені за 20 років. Це — інформаційні, публіцистичні, культурологічні, краєзнавчі, дитячі програми. Щодня у прямому ефірі Чорноморської телерадіокомпанії видавалося 3 випуски служби новин «Волна». Програми ЧТРК неодноразово займали перші і призові місця на міжнародних, всеукраїнських і республіканських телевізійних конкурсах. «Чорноморка» двічі (2000, 2001 рр.) Визнавалася найкращою в Україні регіональної телекомпанією. Структурним підрозділом Чорноморської телерадіокомпанії є Радіо «АСсоль». Діапазон мовлення — 104.8 FM.

Дитячі

Музичні

Пізнавальні


Eco-TVІнформаціяEco-TV
Перший Всеукраїнський екологічний телеканал «ЕКО-ТБ» - це унікальний проект інформаційно-аналітичного, пізнавального і розважального телебачення. В ефірі телеканалу - більше 30 програм власного виробництва, а також кращі документальні фільми світу. «ЕКО-ТБ» визнаний кращим пізнавальним телеканалом 2010 року за версією «Медіа & Sat Leaders". Програмне наповнення телевізійного каналу "ЕКО-ТВ" базується на кращих традиціях всесвітньо відомих зарубіжних телеканалів, таких як: Discovery Civilisation, Animal Planet, Discovery Science, Travel Channel, National Geographic, Viasat Explorer, Viasat History. Мета «ЕКО-ТБ» - висвітлювати такі важливі сфери як: безпека людини в різних сферах життя; екологічний баланс планети; історія, культура і традиції; наука і техніка; сучасна та народна медицина; економіка і фінанси; життя відомих людей. Мовлення - 24 години на добу по всій Україні.

Розважальні


МегаІнформаціяМега
«Мега» – завжди цікавий. Його дивляться стильні, успішні, енергійні молоді люди, які впевнені у своїй життєвій позиції та точно знають, як досягти поставлених цілей. «Мега» – канал для проактивних, позитивно налаштованих, іронічних, допитливих та тих, хто не хоче зупинятись на досягнутому. Тільки на «Мега» дивіться усе найцікавіше, що може запропонувати сучасне телебачення – проекти таких провідних телеканалів, як BBC, National Geographic, History Channel, Discovery, Animal Planet, тощо. «Мега» показує найкращі документальні серіали, науково-розважальні шоу, історичні програми, фільми, найвідоміші серіали та скетч-шоу в світі, а також трансляції спортивних подій, про які говорить весь світ! Дізнавайтесь першими про наукові досягнення людства, загадкові куточки світу, про вміння виживати в екстремальних умовах, вивчайте таємниці історії і вчіться відпочивати та розважатись зі смаком. «Мега» – це завжди цікаво!

K2ІнформаціяK2
Телеканал «К2» - жіночий канал, що динамічно розвивається та має цільову аудиторію "жінки 18-50 років". Канал позиціонує себе на українському телевізійному просторі як корисний та необхідний в усіх царинах життя жінки. Глядачами каналу є жінки з традиційними цінностями: сім'я, виховання та здоров'я дітей, здорове харчування, краса, мода, подорожі, відпочинок, культура, дім та затишок; вони романтичні та позитивні. В цілому, вклад жіночої аудиторії в рейтинг телеканалу перевищує 68%. Телеканал К2 - це справжній подарунок для жінок. Чого хоче жінка? К2 знає краще за всіх! Захоплюючі програми, кулінарні майстер-класи, ток-шоу, модні покази перенесуть Вас до світу почуттів, кохання, пристрасті та краси! Легкий, емоційний та веселий стиль каналу змусить забути про повсякденні проблеми, до того ж, деякі з них телеканал вирішить за вас. К2 пропонує ціле сузір'я програм, які допоможуть добрим господиням приготувати вечерю, облаштувати оселю, тощо.

Кіно та серіали

Релігійні

Без групи (тест)Вартість: 29 грн.

TV-TV (телеканалів:111)

Пакет для більш досвідчених телеглядачів, що вже знайомі із основними видами продукції світової теле- та кіно- індустрії.

Вартість: 59 грн.


Загальноформатні


ІнтерІнформаціяІнтер
«Інтер» - загальнонаціональний телеканал. В українському ефірі він з'явився 20 жовтня 1996 року. Відтоді він є незмінним лідером вітчизняного телебачення, завдяки чіткому дотриманню концепції сімейного каналу, що враховує потреби всіх соціальних і вікових груп населення. Успіх телеканалу «Інтер» обумовлений у першу чергу потужною базою власного виробництва. На даний момент в ефір телеканалу «Інтер» виходять розважальні шоу, концерти, ток-шоу, соціальні проекти, ігрові шоу та пізнавальні програми. За результатами 2012 телеканал «Інтер» підтвердив звання "Головний канал країни". «Інтер» лідирував за показниками телеперегляду за усіма основними цільовими аудиторіями: за аудиторією 4+ частка становила 15,9% / 13,8% (тут і далі - Україна/міста 50 тис.+); за аудиторією 18+ - 16,7% / 14,5%, по 18-54 (Україна) - 13,2%; за комерційною аудиторією 18-54 (50тис.+) - 11,1%. Окрім телеканалу "Інтер" до Inter Media Group Limited входять також канали НТН, К1, К2, "Ентер-Фільм", "Мега", "ZOOM", "

UA:ПершийІнформаціяUA:Перший
«Перший національний» (УТ-1) - український державний телевізійний канал. З часу проголошення незалежності України «УТ-1» - головний державний канал, єдиний, який забезпечує покриття 97% території країни. Мовлення на ньому здійснює Національна телекомпанія України. Своїм завданням НТКУ вважає виробництво і трансляцію програм, орієнтованих на всі, без винятків, соціальні верстви населення, враховуючи і національні меншини. Пріоритетними напрямками діяльності каналу визначені інформаційно - публіцистичне, науково-популярне, культурологічне, розважальне і спортивне мовлення. Телеканал «Ера» - загальнонаціональний український телеканал. Веде мовлення українською мовою. З 1 січня 1999 по листопад 2001 телекомпанія за замовленням УТ-1 виробляла для каналу різні телепередачі, такі як «Доброго ранку, Україно!». З 24 грудня 2001 ефір каналу виходить на частоті Першого національного каналу з 6:00 до 9:00 і з 23:00 до 1:18 щодня. Під час футбольних матчів, Олімпійських ігор, вечірніх шоу н

НТНІнформаціяНТН
«НТН» - телеканал кращих детективів світу. Телеканал без політики і банальних шоу. Основний контент складають детективи і резонансні новини України та світу. Вимогливий телеглядач НТН любить справжнє життя без прикрас, якісний і реалістичний контент. Щовечора по буднях НТН показує кращі детективи світу, які залучають телеглядача в шокуючий світ людських здібностей і непередбачуваних подій. Кожен телевізійний сезон НТН пропонує 5-7 нових проектів власного виробництва з новими ідеями, якісним контентом і сучасною візуальною подачею. За 10 років своєї діяльності телеканал НТН чотири рази отримував вищу нагороду в сфері української журналістики «Золоте перо». У 2005 році телеканал отримав найвищу премію за створення інформаційної програми «Вчасно», в 2007 р. - за найкращу телевізійну програму на правоохоронну тематику - проект «Свідок» та за авторську програму Л.Харів "Особистий погляд". У 2008 році програма «Свідок» знову стала лауреатом цього ж конкурсу.

K1ІнформаціяK1
Телеканал «К1» - загальнонаціональний телеканал України, входить до ТОП-10 основних каналів країни. В українському ефірі з червня 2005 року. З січня 2007 року – у складі медіагрупи "Інтер". К1 – телеканал для молодих жінок, що починають доросле життя, намагаються створити або вже мають власну сім'ю. Ми допоможемо вам стати по-справжньому щасливими, зберегти своє кохання та ще більше любити своїх дітей і близьких. Ви побуваєте разом із К1 у найцікавіших куточках світу, дізнаєтесь чи можлива коли-небудь згода між чоловіком та жінкою або війна статей вічна між нами? Дізнайтесь неймовірні подробиці з життя зірок, зазирніть в ексклюзивні гардероби найвідоміших людей планети, а також вивчайте кулінарні секрети кухонь різних країн світу! Відкривайте з К1 найпотаємніші жіночі секрети та життя, сповнене краси та неймовірних подій! Дивіться пізнавальні програми про життя, моду та зірок, найвідоміші серіали, якісні художні та документальні фільми.

RTіІнформаціяRTі
RTі (від англ. Radio, Tv, Internet) — український інформаційно-музичний телеканал, який працює в форматі Radio Vision. Канал дає глядачам актуальну інформацію з політичного, суспільного, культурного життя України та світу. Головним принципом RTi є слоган – Вільні люди. Ми створені для вільних людей, які не бояться висловлювати свої думки і бажання, жити тут і зараз, бути в гармонії з оточуючими людьми і світом, втілювати свої мрії в життя і оптимістично сприймати все, що приносить нам кожен день. Інформація, що надається на телеканалі, актуальна та перевірена і спрямована на те, щоб глядачі самі приймали рішення і робили висновки із того, що відбувається, вона подається не заангажовано, без впливу будь – яких політичних сил. Весь ефірний контент подається в форматі тут і зараз – в прямому ефірі, висвітлюючі найсвіжіші та актуальні новини і події України та світу.

Інформаційні


24 NewsІнформація24 News
Телеканал новин «24» – перший український цілодобовий новинний канал, один з небагатьох в українському медіапросторі, який може дозволити собі говорити тільки правду, подавати тільки достовірну інформацію - тільки факти. Глядачі телеканалу «24» – це активні розумні люди із власною точкою зору, чоловіки й жінки віком 25+, їм потрібен телеканал, якому можна довіряти. Місія телеканалу - оперативна, об’єктивна та незаангажована подача новин, цікавої та корисної глядачеві інформації впродовж доби. Якісний новинний продукт, об’єктивність і неупередженість у редакційній політиці, цілодобовий доступ до новин – чинники, які приваблюють глядача і зміцнюють позиції каналу новин «24» як надійного джерела інформації. Телеканал новин «24» в ефірі з 1 березня 2006 року. Технічне покриття території України - 87%. Середньодобова частка становить 0,8%, рейтинг – 0, 09% (панель 50+, за даними GfK Ukraine).

РадаІнформаціяРада
Мовлення парламентського телеканалу "Рада" здійснюється через супутниково-кабельні мережі. Основним гаслом в роботі телеканалу є "Законотворчість у прямому ефірі". Адже канал покликаний відображати в першу чергу процеси законотворення і розвитку парламентаризму в Україні, використовуючи чималий досвід парламентських телекомпаній в багатьох провідних країнах світу. Програми, що виробляються Парламентським телеканалом, спрямовані на повноцінне задоволення потреб суспільства в одержанні найширшого спектру інформації про діяльність парламенту, унеможливлення цензури стосовно подій у сесійній залі Верховної Ради України. Широко висвітлюється хід пленарних засідань, діяльність усіх парламентських фракцій та депутатських груп, а також робота Комітетів Верховної Ради, де розглядаються законопроекти та аналізується виконання чи то гальмування дії вже прийнятих законів в економічній, соціальній, культурній сферах.

Черноморская ТРКІнформаціяЧерноморская ТРК
Чорноморська телерадіокомпанія (ЧТРК) створена в грудні 1993 року. На січень 2014 року Чорноморська телерадіокомпанія охоплювала мовленням всю територію Автономної республіки Крим та м. Севастополя. Трансляцію програм ЧТРК на січень 2014 року здійснювало 20 передавачів. Телекомпанія мала кореспондентські пункти в Севастополі, Ялті, Феодосії, Євпаторії, Красноперекопську, Джанкої та представництво в Києві. Та була найбільшою недержавною телекомпанією Криму. В арсеналі телекомпанії — більше 130 власних програм і телецикл, створені за 20 років. Це — інформаційні, публіцистичні, культурологічні, краєзнавчі, дитячі програми. Щодня у прямому ефірі Чорноморської телерадіокомпанії видавалося 3 випуски служби новин «Волна». Програми ЧТРК неодноразово займали перші і призові місця на міжнародних, всеукраїнських і республіканських телевізійних конкурсах. «Чорноморка» двічі (2000, 2001 рр.) Визнавалася найкращою в Україні регіональної телекомпанією. Структурним підрозділом Чорноморської телерадіокомпанії є Радіо «АСсоль». Діапазон мовлення — 104.8 FM.

Дитячі


GulliІнформаціяGulli
«Gulli» — французький телеканал для дітей і підлітків від 6 до 15 років. Належить французькій медіагрупі Lagardere. Назва каналу походить від імені Гуллівера - персонажа знаменитого роману Джонатана Свіфта. Протягом останніх років є одним з провідних дитячих телеканалів у Франції. Російськомовна версія телеканалу вийшла на ринок в 2009 році завдяки партнерству Lagardere Thematiques Міжнародні з російською компанією Universal Communications. Gulli поширюється в мережах провідних операторів платного супутникового і кабельного телебачення Росії та країн СНД. Gulli прагне задовольнити зростаюче дитячу цікавість і допомагає дітям пізнавати навколишній світ у розважальній формі. Захоплюючі програми телеканалу наповнені безліччю позитивних образів, в них відсутні агресія і ненормативна лексика. Разом з героями мультфільмів і програм діти відкривають для себе вічні і важливі цінності: дружбу, терпіння, щедрість, відкритість новим враженням і знанням.

Музичні


MezzoІнформаціяMezzo
«Mezzo» (італ. Mezzo, «меццо», букв. Середній) - французький телеканал, присвячений класичній музиці, джазу, музичного фольклору та балету. Канал був заснований в 1992 році під назвою France Supervision. У 1998 році він отримав свою нинішню назву. У 2001 році було прийнято рішення про злиття каналів Mezzo і Muzzik, в квітні 2002 року канали об'єдналися. З 2003 року слоган каналу - Écouter, voir, oser (фр. Слухати, дивитися, дерзати). Музичні програми каналу складені здебільшого з трансляційних записів минулих років, зроблених під час «живих» концертів, фестивалів і т.п. У сітку мовлення входять також прямі трансляції концертів, оперних і балетних постановок, документальні фільми та тележурнали про музику та виконавців. З січня 2008 року в сітку мовлення введений новий формат Divertimezzo, що представляє собою музичні кліпи характерних для каналу напрямків.

Пізнавальні


Eco-TVІнформаціяEco-TV
Перший Всеукраїнський екологічний телеканал «ЕКО-ТБ» - це унікальний проект інформаційно-аналітичного, пізнавального і розважального телебачення. В ефірі телеканалу - більше 30 програм власного виробництва, а також кращі документальні фільми світу. «ЕКО-ТБ» визнаний кращим пізнавальним телеканалом 2010 року за версією «Медіа & Sat Leaders". Програмне наповнення телевізійного каналу "ЕКО-ТВ" базується на кращих традиціях всесвітньо відомих зарубіжних телеканалів, таких як: Discovery Civilisation, Animal Planet, Discovery Science, Travel Channel, National Geographic, Viasat Explorer, Viasat History. Мета «ЕКО-ТБ» - висвітлювати такі важливі сфери як: безпека людини в різних сферах життя; екологічний баланс планети; історія, культура і традиції; наука і техніка; сучасна та народна медицина; економіка і фінанси; життя відомих людей. Мовлення - 24 години на добу по всій Україні.

Розважальні


МегаІнформаціяМега
«Мега» – завжди цікавий. Його дивляться стильні, успішні, енергійні молоді люди, які впевнені у своїй життєвій позиції та точно знають, як досягти поставлених цілей. «Мега» – канал для проактивних, позитивно налаштованих, іронічних, допитливих та тих, хто не хоче зупинятись на досягнутому. Тільки на «Мега» дивіться усе найцікавіше, що може запропонувати сучасне телебачення – проекти таких провідних телеканалів, як BBC, National Geographic, History Channel, Discovery, Animal Planet, тощо. «Мега» показує найкращі документальні серіали, науково-розважальні шоу, історичні програми, фільми, найвідоміші серіали та скетч-шоу в світі, а також трансляції спортивних подій, про які говорить весь світ! Дізнавайтесь першими про наукові досягнення людства, загадкові куточки світу, про вміння виживати в екстремальних умовах, вивчайте таємниці історії і вчіться відпочивати та розважатись зі смаком. «Мега» – це завжди цікаво!

Fashion TVІнформаціяFashion TV
FashionТV (FTV) - міжнародний телевізійний канал, присвячений моді. Заснований у Франції в 1997 році Мішелем Адамом лізовскіх, FashionTV став одним з найбільш поширених супутникових каналів, в даний час зона мовлення охоплює практично весь світ. З 2000 року право мовлення отримав в Росії. На сьогоднішній день телеканал включений в пакети ста кабельних операторів по території всієї Росії. На сьогоднішній день телеканал Fashion TV є сучасним розважальним і інформаційним каналом, що транслюється в більш двохстах країн по всьому світу. Глядацька аудиторія телеканалу про моду, більше 345 мільйонів чоловік по всьому світу. Завдяки телепередач на каналі "Fashion TV Росія" у кожного глядача з'являється можливість побувати на показах моди у всіх столицях світової моди, побачити колекції відомих дизайнерів, а також бути в курсі новинок в галузі моди і краси. Телеканал щороку виробляє більше трьохстах шоу, п'ятсот годин нових телепрограм і шістсот кліпів на кожен сезон.

K2ІнформаціяK2
Телеканал «К2» - жіночий канал, що динамічно розвивається та має цільову аудиторію "жінки 18-50 років". Канал позиціонує себе на українському телевізійному просторі як корисний та необхідний в усіх царинах життя жінки. Глядачами каналу є жінки з традиційними цінностями: сім'я, виховання та здоров'я дітей, здорове харчування, краса, мода, подорожі, відпочинок, культура, дім та затишок; вони романтичні та позитивні. В цілому, вклад жіночої аудиторії в рейтинг телеканалу перевищує 68%. Телеканал К2 - це справжній подарунок для жінок. Чого хоче жінка? К2 знає краще за всіх! Захоплюючі програми, кулінарні майстер-класи, ток-шоу, модні покази перенесуть Вас до світу почуттів, кохання, пристрасті та краси! Легкий, емоційний та веселий стиль каналу змусить забути про повсякденні проблеми, до того ж, деякі з них телеканал вирішить за вас. К2 пропонує ціле сузір'я програм, які допоможуть добрим господиням приготувати вечерю, облаштувати оселю, тощо.

Кіно та серіали

Спортивні


Sport2ІнформаціяSport2
«Спорт 2» - спортивний телеканал виробництва української компанії «Поверхность +». Найвидовищніші спортивні турніри на каналі «Спорт 2» Телеканал «Спорт 2» веде прямі трансляції матчів чемпіонату Футбольної ліги Англії та Кубка Англії, Чемпіонату Росії з футболу, Голландської футбольної ліги, чемпіонату Бельгії з футболу. Баскетбол, представлений матчами Ліга ВТБ, FIBA ​​EuroChallenge, ULEB EuroCup, української баскетбольної "Суперліга". Тенісні турніри серії ATP і WTA, гольф турніри Європейського та Американського турів, турніри серії WGC і Major. Кращі боксерські поєдинки Європи, Америки і України, міжнародні турніри з кікбоксингу серії Glory, турніри з боїв без правил. Етапи Кубка світу з художньої гімнастики. Чемпіонат та кубок Іспанії з футзалу, чемпіонат і кубок України з футзалу "Екстра - Ліга». Королівські гонки на воді. Формула 3 і International GT Open, Європейська серія гонок Ferrari Challenge. І багато іншого.

Релігійні

Без групи (тест)Вартість: 59 грн.

Офіс:
(04594)-34-123
050-356-54-77
097-026-18-25
Тех. підтримка:
цілодобово
24/7/365
м. Бровари,
вул. Ярослава Мудрого, 90
Пн-Сб 09:00 - 20:00
Неділя вихідний