НОВИНИ
ДЛЯ
КОРИСТУВАЧІВ
ДОПОМОГА
ХТО МИ Є
КОНТАКТИ
ТАРИФИ
МЕРЕЖА
Зробимо разом мережу краще!
BROVIS.NET
Розділ для дійсних користувачів
Логін: 
Пароль: 
Пошук
Час сервера
23:33:35
Температура
- oC
Статус сервера
Контакти:

Офіс:
(04594)-34-123
050-356-54-77

додаткові номери:
097-026-18-25
063-615-18-25

Тех. підтримка:
(04594) 34-359


Наші ресурси:

IPTV
Фільми
Форум


Ряклямка
Новини
19.07.16 Нові тарифи


Із превеликим сумом повідомляємо, що ми прийняли тяжке рішення трошки підняти тарифи. Поточна сітка тарифів була незмінна з 2010 року. Тоді і небо було блакитніше, і дерева вищі, і країна була більша, і долар був по 5 гривень. Тепер все зовсім навпаки. І якщо раніше (років 5 тому) за грошовий еквівалент найменшого нашого тарифного плану, 29 гривень, можна було придбати аж 6 пляшок пива (наприклад, заводу Оболонь), то тепер за 29 гривень ледве можна втамувати спрагу – вистачить придбати трошки менше ніж 2 пляшки.

А ми ж повинні підвищувати якість послуг, впроваджувати нові сервіси, рости над собою і задовільняти наших клієнтів. Для цього нам потрібні нові дівчата в офісі, курси підвищення кваліфікації для хлопців в полі, нове обладнання та сучасні технології в серверній. Навіть не згадуємо про постійні підвищення тарифів зі сторони міських ЖЕКів і інших служб, вартість електроенергії, палива, матеріалів і інструментів. Та що там говорити, Ви і так все знаєте.

То ж ми довго чекали із завмиранням дивлячись на курс долара. І від споживчої інфляції ми теж не у суцільному захваті. На жаль, абсолютна більшість обладнання, що ми використовуємо, спроектоване в Америці та виробництва Китаю. А наші тарифи, на жаль, не в доларах і, навіть не в юанях. Одне полегшення – наші вітчизняні корупціонери виявилися патріотами і ще беруть хабарі в гривнях по курсу 10. :))))

Таким сумним чином. Ми підняли тарифи в середньому на 7 гривень. Це навіть не пляшка пива. На 7 гривень навіть в Київ на маршрутці не доїдеш. І це, все одно, менше, ніж у наших конкурентів із голубим логотипом, де підвищення тарифів склало 30%.

Ми не стали маскувати підвищення тарифів під якісь акції, нові послуги чи щось подібне. Називаємо речі своїми іменами.

Сподіваємося на Ваше розуміння.

З повагою і щирим сподіванням на подальше плідне співробітництво

Колектив ПП „ВЕБ-СВІТ”, Торгова марка Бровіс.P.S. Нові тарифи вступають у силу від тепер (з моменту опублікування). Це означає, що продовження тарифу на наступний період буде вже по новим цінам.
Тариф, який коштував 29 гривень відсутній в наших тарифних планах вже більше року і недосяжний для замовлення. Тому усі абоненти з моменту продовження тарифу на новий період будуть переведені на найдешевший тариф у 45 гривень.

P.P.S.
Тарифи за 39,49,79,89 зросли на 6 гривень. Тарифи за 65 та 99 - на 10 гривень. Нові тарифи можна переглянути на відповідній сторінці або за посиланням Нові тарифи 2016

13.07.16 Підвищення тарифних планів
Офіційно повідомляємо про зміну сітки тарифних планів з 19 липня 2016 року. Деталі можна дізнатися в офісі або в подальших повідомленнях.